Konkurs „To Lubię” rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że SKOK Ziemi Rybnickiej wyłonił zwycięzców konkursu „To Lubię”.

Od 15 marca 2023 r. do 15 maja 2023 r. członkowie SKOK korzystający z produktów pożyczkowych mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem konkursu było napisanie odpowiedzi na pytanie: „Za co cenisz SKOK Ziemi Rybnickiej / Co lubisz w SKOK Ziemi Rybnickiej”. 

Poniżej lista laureatów:

Miejsce 1: Pan Mieczysław Ł. z placówki w Niemodlinie

Nagroda: odkurzacz PHILIPS Aqua 5000 FC6728/01

Pan Mieczysław napisał: Jestem pełnoletnim klientem SKOK Ziemi Rybnickiej. Cenię Was za to, że pomagacie mi w każdej sytuacji. Aktualnie założyłem aplikację na telefon i usługę eSKOK, pomogły mi dziewczyny – teraz jestem na bieżąco. Szybko, tanie i przyjemnie. Będę korzystać z waszych usług do końca mojego życia.

 

Miejsce 2: Pan Tomasz N. z placówki w Staszowie

Nagroda: oczyszczacz powietrza PHILIPS AC0830/10

Pan Tomasz napisał: Jestem klientem SKOK Ziemi Rybnickiej od 15 lat. Korzystam z usług banku, ponieważ ma konkurencyjne oferty pożyczek, z których najczęściej korzystam. Cenne jest dla mnie to, że oferta jest zawsze dobrze dobrana do moich oczekiwań. Wiem co kupuje ponieważ pracownice jasno, rzeczowo wszystko wyjaśniają. Lubię także szybkie wsparcie finansowe jaki jest chwilówka. Dzięki pomocy materialnej ze strony SKOK-u mogę spełniać swoje marzenia, a także załatwić bieżące sprawy, gdy dopadnie mnie chwilowy kryzys finansowy. W placówce jest bardzo miła obsługa. Panie są zawsze uśmiechnięte i pomocne. Bardzo lubię je odwiedzać co miesiąc płacąc raty, a nawet częściej.

 

Miejsce 3: Pani Krystyna G. z placówki w Leszczynach

Nagroda: dzbanek filtrujący PHILIPS Micro X-Clean AWP2980WH/58 Biały

Pani Krystyna napisała: Bardzo dobre i życzliwe podejście do klienta, wyrozumiałość  i pomoc w rozwiązywaniu problemów, jak i w doborze oferty – jest ona bardzo atrakcyjna, dot. pożyczek oraz ROR, z którego korzystam bezproblemowo. Miła i przyjemna atmosfera w placówce, a Panie uśmiechnięte i zawsze chętne do pomocy.

 

Miejsce 4: Pan Bartłomiej W. z placówki w Busku-Zdrój

Nagroda: dzbanek filtrujący PHILIPS Micro X-Clean AWP2980WH/58 Biały

Pan Bartłomiej napisał: W roku 20213 miałem duże problemy finansowe. Przez przypadek poznałem Panią Renatkę i Panią Emilkę ze SKOK Ziemi Rybnickiej w Busku-Zdroju – pomogły mi załatwić kredyt i moje problemy finansowe zniknęły. Lubię w SKOK Ziemi Rybnickiej profesjonalizm i ludzi, którzy tam pracują! Z okazji 30 urodzin życzę Wam następnych 30 lat i bardzo dużo klientów. SKOK Ziemi Rybnickiej – JESTEŚCIE SUPER!!!

 

Ponadto Komisja konkursowa zadecydowała o przyznaniu nagrody dodatkowej:

Nagroda dodatkowa: Pan Erwin J. z placówki w Leszczynach

Nagroda: pióro marki Regal

Pan Erwin napisał: Co lubię? Na wstępie – samą nazwę mojej KASY, „SKOK Ziemi Rybnickiej”, bo jako mieszkaniec tej ziemi… myślę, że nie muszę więcej uzasadniać 😉 Myślę, też, że mieszkańcy innych regionów mają pozytywne zdanie o Ziemi Rybnickiej. Co lubię? Wiele, ale przede wszystkim miłą atmosferę, którą tworzy lokal SKOK-u. Estetyka, wygoda dla klienta, nawet dla dzieci towarzyszących klientom. Moim zdaniem jeszcze ważniejsze jest dla nas, członków SKOK-u atmosfera, którą tworzy obsługa klientów. Panie Pracownice zapewniają nam, klientom psychiczny komfort i pełne zaufanie… Fachowość, takt i grzeczność, umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i okazywanie życzliwości, trafne rady, co musi budzić nasze zaufanie. Co jeszcze cenię? Niskie w porównaniu do konkurencji opłaty za usługi. Cieszy też przekazywanie okazjonalnych życzeń. Za to wszystko cenię, bardzo cenię SKOK Ziemi Rybnickiej.

 

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie przez organizatora konkursu.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim klientom, którzy wzięli udział w konkursie.
Jednocześnie zachęcamy do aktywnego korzystania z naszych usług oraz brania udziału w kolejnych konkursach, których – w tym jubileuszowym dla SKOK Ziemi Rybnickiej roku – z pewnością nie zabraknie.

Obserwujcie naszą stronę www.skokzr.pl oraz profil na Faceooku: https://www.facebook.com/SkokZiemiRybnickiej