Warto być członkiem SKOK

Czy wiesz, że będąc członkiem SKOK Ziemi Rybnickiej masz możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty finansowej – pożyczek z niższym oprocentowaniem, atrakcyjnych form oszczędzania oraz różnych form ubezpieczeń?

 

Polecaj nasze pożyczki i odbierz 150 zł

Akcja promocyjna pn. „Poleć pożyczkę – zyskaj gotówkę,” skierowana jest do członków naszej Kasy oraz do potencjalnych klientów. Polega ona na poleceniu przez klientów oferty pożyczkowej. Zachętą do udziału w akcji, zarówno dla „polecającego”, jak i „polecanego” jest nagroda pieniężna (odpowiednio: 150 i 100 zł).

>> Szczegóły akcji „Poleć pożyczkę – zyskaj gotówkę”

 

Zniżki dla seniorów

Szczególną troską otaczamy najstarszych. Dla seniorów przygotowaliśmy pakiet zniżek, które usatysfakcjonują każdą osobę zainteresowaną, czy to różnego rodzaju formami oszczędzania, pożyczaniem pieniędzy, korzystaniem z konta i przelewów czy chociażby chcących ubezpieczyć siebie, rodzinę czy mienie. Jeśli posiadasz miejską/gminną Kartę Seniora lub uczestniczysz w akcji „Ogólnopolska Akcja Seniora” skorzystaj z jednej z naszych atrakcyjnych zniżek. Wszystkich seniorów zapraszamy do placówek.

>> Sprawdź zniżki dla seniorów w SKOK Ziemi Rybnickiej

 

Pożyczka – przez telefon, bez wychodzenia z domu

Sprawdź dostępną ofertę pożyczkową nie wychodząc z domu. Złóż wniosek pożyczkowy i zapoznaj się z ofertę podczas rozmowy telefonicznej oraz poprzez dedykowany internetowy panel pożyczkowy. Aktualni członkowie SKOK mogą dodatkowo wypłacić pożyczkę bez wychodzenia z domu. Nowy kanał sprzedaży pożyczek to spore ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą wyjść z domu lub chcą ograniczać kontakt osobisty z powodu trwającej pandemii.

 

RRSO: 17,98%

>> Jak uzyskać pożyczkę przez telefon? – dowiedz się więcej

 

Oszczędności w zasięgu ręki

Dopasuj formę oszczędzania do własnych potrzeb.Klienci korzystający z e-bankowości mogą założyć e-lokatę bez wychodzenia z domu  w serwisie internetowym eSKOK lub poprzez aplikację mobilną mSKOK. Potwierdzenie założenia lokaty otrzymuje się mailem, a po zakończeniu okresu trwania lokaty środki pieniężne trafiają bezpośrednio na rachunek płatniczy.
>> Sprawdź

 

Atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia życiowe i majątkowe

Do 31.12.2021 wydajemy kody zniżkowe nawet do 30% na ubezpieczenia z oferty Saltus Ubezpieczenia dostępne w naszej Kasie:

– ubezpieczenie domu/mieszkania „Mój Dom”

– ubezpieczenie NNW „Moje bezpieczeństwo”

– ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC z oferty MTU/ERGO Hestia oraz Link4

>> Sprawdź ofertę ubezpieczeń dostępnych w SKOK ZR

 

Bierz udział w akcjach promocyjnych i wygrywaj

W przeciągu ostatnich kilku lat SKOK Ziemi Rybnickiej był organizatorem licznych akcji promocyjnych oraz konkursów, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Największą popularnością cieszyła się loteria na 25-lecie naszej Kasy, gdzie główną nagrodą był samochód. Organizowaliśmy również mniejsze wydarzenia, jak chociażby konkurs plastyczny dla dzieci, losowanie nagród w trakcie „dni otwartych” w placówkach, konkurs jubileuszowy Saltus Ubezpieczenia i wiele innych.

 

Zachęcamy do członkostwa w SKOK Ziemi Rybnickiej i korzystania z atrakcyjnej oferty usług finansowanych, jak również wspólnej zabawy podczas organizowania wszelkiego rodzaju akcji i konkursów. Zapraszamy! Warto być członkiem SKOK Ziemi Rybnickiej!

 

 

 

Polub nasz profil na Facebooku, gdzie umieszczamy bieżące informacje o obecnej sytuacji.