Ubezpieczenie turystyczne: bezpieczeństwo Twojej podróży

Ubezpieczenie turystyczne czy podróżne za granicę – jakkolwiek byśmy je nie nazwali – ma zapewnić nam ochronę na czas podróży. Planując swój wyjazd za granicę i korzystając z ubezpieczenia, zwiększasz szansę na jedynie miłe wspomnienia z wyjazdu.

Po co nam ubezpieczenie podróżne?

Ubezpieczenie turystyczne ma zapewnić nam maksymalną ochronę. Przede wszystkim ma nas oraz podróżującą z nami rodzinę/znajomych uchronić przed nieprzewidzianymi zdarzeniami związanymi z nieszczęśliwym wypadkiem oraz zdarzeniami podczas podróży. Lepiej zainwestować w ubezpieczenie podróżne niż narażać się na dodatkowe koszty związane z przykrymi w skutkach wydarzeniami podczas urlopu.

Dlaczego warto?

Korzystając z ubezpieczenia podróżne Saltus dostępnego w placówkach SKOK Ziemi Rybnickiej masz możliwość wyboru jednego z trzech wariantów dopasowanego do własnych potrzeb (warianty różnią się zakresem ubezpieczenia, sumą ubezpieczenia oraz wysokością składki).

W ramach wybranego wariantu ubezpieczenia podróżnego możesz skorzystać z atrakcyjnego zakresu usług, świadczonych w ramach ubezpieczenia assistance, który obejmuje organizację pomocy w przypadku:

  • kradzieży lub utraty dokumentów ubezpieczonego
  • konieczności leczenia i transportu medycznego
  • opóźnienia dostarczenia lub utraty bagażu
  • transportu dzieci pozostawionych bez opieki
  • wyrządzenia szkody osobie trzeciej
  • poszukiwania i ratownictwa przez wyspecjalizowane służby ratownicze

Zapraszamy do placówek SKOK Ziemi Rybnickiej.

 

Zobacz przykładowe wyliczenie składki ubezpieczenia dla osoby 40-letniej podróżującej do Chorwacji na 10 dni:

 

Ogólne warunki ubezpieczenia Saltus Moja Podróż – kliknij tutaj