fbpx

kariera

Pracownicy, którzy tworzą SKOK Ziemi Rybnickiej determinują rozwój Kasy. Dlatego przywiązujemy uwagę do odpowiedniego doboru naszego personelu.

Aktualne oferty pracy

Job Posting Title Location Department Date
Dysponent-kasjer Niemodlin Placówka SKOK 08/09/2020
Dysponent-kasjer Staszów, Połaniec Placówka SKOK 08/09/2020
Dysponent-kasjer Kietrz, Baborów Placówka SKOK 08/09/2020

Skrócona informacja RODO dla kandydatów do pracy na stanowisko na podstawie umowy o pracę

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo – Kredytową Ziemi Rybnickiej z siedzibą w Czerwionce – Leszczynach, ul. 3 Maja 1a
44-230 Czerwionka – Leszczyny, strona: www.skokziemryb.pl, tel. 32 43 29 400

2. Dane będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

4. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji znajduje się tutaj: Klauzula_rekrutacyjna.