Nowości w aplikacji mobilnej mSKOK

Klienci SKOK Ziemi Rybnickiej korzystający z aplikacji mobilnej mSKOK mogą cieszyć się nowymi funkcjonalnościami, które właśnie pojawiły się w aplikacji mobilnej. Do tej pory dostępne były tylko w serwisie internetowym eSKOK.

„eHasło” do transakcji internetowych kartami VISA

Rozwiązanie umożliwia Użytkownikom aplikacji mobilnej zarządzanie dodatkowym hasłem do silnego uwierzytelniania transakcji dokonywanych kartą płatniczą w standardzie 3D-Secure w Internecie.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej mSKOK i wybierz przycisk „Ustaw/Zmień eHasło”, gdzie wprowadzisz nowe hasło lub zmienisz obecne.


Na formularzu dostępne są dwa pola umożliwiające wprowadzenie nowego hasła oraz wymuszające jego powtórzenie.

Po poprawnym ustanowieniu lub zmianie eHasła otrzymasz komunikat potwierdzający.

Zmiana limitów przelewów w aplikacji mobilnej

W aplikacji mobilnej wprowadzona została funkcjonalność, która umożliwi Użytkownikom zmianę dziennych i miesięcznych limitów przelewów. Dotychczas było to możliwe tylko w serwisie internetowym usługi eSKOK.

W celu zmiany limitów przelewów zaloguj się do aplikacji mobilnej mSKOK, wybierz w dolnym meny przycisk WIĘCEJ, a potem LIMITY PRZELEWÓW.

Ponadto wprowadzono również możliwość zarządzania maksymalnymi limitami przelewów dodatkowych użytkowników w ramach tzw. wielologinowości: wprowadzenie ograniczenia limitów dziennych i miesięcznych, zmiana oraz usunięcie limitów.

 

 

Serdecznie zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej mSKOK.

W razie pytań zapraszamy do placówek SKOK, gdzie pracownicy pomogą zainstalować i uruchomić aplikację mobilną.