Nowa aplikacja mobilna mSKOK – już jest!

Wszyscy korzystający z bankowości elektronicznej eSKOK mogą już cieszyć się nową aplikacją mobilną mSKOK. Do zalet nowej wersji aplikacji należy zaliczyć niewątpliwie to, że jest jeszcze bezpieczniejsza i prostsza w obsłudze.

Pieniądze w telefonie!

Korzystanie z bankowości elektronicznej niesie za sobą same korzyści. Doceniamy to szczególnie teraz, w trudnym dla nas wszystkich czasie, kiedy z łatwością, bez wychodzenia z domu możemy  obsługiwać swój rachunek płatniczy używając komputera czy smartfona.

Mając na uwadze potrzeby członków naszej Kasy, właśnie wdrożyliśmy nową wersję aplikacji mSKOK. Wyróżnia się ona przede wszystkim nowoczesnym wyglądem.

Dzięki mSKOK możesz m.in.:

  • sprawdzić stan rachunku płatniczego
  • sprawdzić historię operacji na rachunku
  • sprawdzić stan rachunku oszczędnościowego
  • wykonać przelew (między własnymi rachunkami lub na zewnętrzny rachunek)
  • wysłać potwierdzenie przelewu poprzez inną aplikację zainstalowaną na smartfonie (np. emailem, poprzez portal społecznościowy)
  • wysłać do innej osoby numer rachunku płatniczego poprzez inną aplikację zainstalowaną na smartfonie (np. SMS, email, Messenger, Facebook, Skype, WhatsApp)
  • sprawdzić informacje o karcie płatniczej Visa połączonej z rachunkiem płatniczym (m.in. status karty, data ważności, limity na karcie)

 

Nowa aplikacja = nowe rozwiązania

Twórcy aplikacji znacznie poszerzyli zakres działania tego mobilnego narzędzia. Od teraz dodatkowo możesz korzystać z takich funkcjonalności jak:

Logowanie krótkim PIN-em lub biometrycznie – każdy użytkownik może ustawić dogodny dla siebie sposób logowania. Możliwe opcje to nadanie indywidualnego PIN-u lub skorzystanie z biometrii (w przypadku posiadania sprzętu ze skanerem linii papilarnych).

Parowanie aplikacji z kontem – konieczność skojarzenia (sparowania) aplikacji mobilnej zainstalowanej na konkretnym urządzeniu mobilnym, bezpośrednio z serwisem internetowym usługi eSKOK. Dzięki tej funkcji, użytkownik będzie posiadał możliwość dezaktywacji aplikacji mobilnej (rozparowanie) na wybranych urządzeniach, w przypadku np.: jego zgubienia lub kradzieży.

Jak pobrać aplikację mobilną mSKOK?

Wybierz aplikację zgodną z system operacyjnym zainstalowanym na Twoim urządzeniu mobilnym i pobierz bezpłatną Aplikację mobilną mSKOK już teraz! Aby tego dokonać kliknij w ikonę sklepu lub zeskanuj kod QR.

 

 

 

Zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna wymusza u wielu osób zmianę przyzwyczajeń związanych z usługami płatniczymi. Dlatego ponownie zachęcamy do korzystania z oferowanej przez naszą Kasę bankowości internetowej eSKOK oraz aplikacji mobilnej mSKOK.

 

 

Polub nasz profil na Facebooku, gdzie umieszczamy bieżące informacje o obecnej sytuacji.