Konkurs plastyczny dla dzieci

W roku jubileuszu naszych 25-tych urodzin przygotowaliśmy loterię oraz konkursy dla naszych członków, jak i również potencjalnych klientów. Od 1 lipca br. zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Każda praca zostanie nagrodzona! Ale będzie można powalczyć także o większe nagrody.

Zasady konkursu

Kolejną akcją marketingową organizowaną przez SKOK jest konkurs plastyczny pn. „Moje najlepsze wakacje”. Każdy uczestnik może dostarczyć do naszej placówki jedną pracę w dowolnej technice plastycznej w formacie A4. Praca powinna być opisana zgodnie z ustaleniami regulaminu konkursowego. Konkurs rozpoczyna się w dniu 01.07.2019 roku. Termin dostarczania prac mija 30.08.2019 r.

Oprócz nagrody gwarantowanej dla uczestników, którzy wykonają najlepsze prace przewidzieliśmy 12 atrakcyjnych nagród, m.in. hulajnogę, słuchawki, smartwatch, powerbank i wiele innych.

Konkurs polega na przygotowaniu przez uczestnika pracy plastycznej przedstawiającej najlepsze wakacje, jakie dziecko pamięta lub o jakich marzy. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 3 do 13 roku życia (rok urodzenia od 2006 do 2017 niezależnie od dnia i miesiąca danego roku), które przyjdą ze swoim opiekunem do jednej z naszych placówek.

Trzy etapy konkursu z nagrodami

Prace uczestników będą rozpatrywane w trzech etapach konkursu. W pierwszym etapie uczestnicy, którzy przyniosą prace plastyczne otrzymają nagrodę gwarantowaną – zabawkę maskotkę. Praca po zeskanowaniu przez pracownika SKOK Ziemi Rybnickiej trafi na stronę internetową www.skokzr.pl do galerii konkursowej. I tu zaczyna się drugi etap konkursu, czyli głosowanie internautów. W tym etapie wyłonimy 3 zwycięzców z 3 kategoriach wiekowych.  Następnie w trzecim etapie komisja konkursowa

wybierze trzy najlepsze prace konkursowe spośród trzech kategorii wiekowych.  Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają po jednej nagrodzie.

Zachęcamy wszystkie dzieci od 3 do 13 roku życia do wspólnej zabawy.

 

GALERIA KONKURSOWA – SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRACE