Niewielka ratka dla babci i dziadka

Pragniemy wyrazić nasze najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dziadków! Wasza mądrość, ciepło i miłość dodają blasku każdej chwili. Dziś chcemy zadbać o Was, jak Wy zawsze troszczyliście się o nas. Dlatego mamy dla Was specjalną promocję pożyczkową i ubezpieczeniową.

Szczególnie polecamy pożyczkę na szybkie zakupy. Z kodem promocyjnym DZIENBABCI lub DZIENDZIADKA otrzymacie w SKOK Ziemi Rybnickiej pożyczkę na preferencyjnych warunkach:

  • Niska rata dzięki obniżonemu oprocentowaniu 9,55%
  • Brak dodatkowych kosztów (bez prowizji i bez opłaty przygotowawczej)
  • Dostępna kwota 1.000 – 2.000 zł

O szczegóły pytajcie u doradców w naszych placówkach. RRSO: 9,98%

UWAGA! Korzystając z pożyczki otrzymasz 3 kupony loteryjne, które wezmą udział w losowaniu nagród w Loterii Jubileuszowej na 30-lecie SKOK Ziemi Rybnickiej. Korzystając dodatkowo z ubezpieczenia na życie „Promesa” otrzymasz kolejne 5 kuponów, a jeśli z innych ubezpieczeń do pożyczki – 4 kupony loteryjne. Tym samym zwiększasz szansę na wygraną nagrody głównej – bonu wakacyjnego Itaka o wartości 10.000 zł, jak również wielu innych atrakcyjnych nagród. Poznaj pełną listę nagród tutaj: https://skokzr.pl/loteria-2023/

Ponadto polecamy ofertę ubezpieczenia zdrowotnego, która pozwoli Wam cieszyć się pełnią życia, zachowując równocześnie spokój ducha. Nasze ubezpieczenie zdrowotne to gwarancja szybkiego dostępu do specjalistycznej opieki medycznej oraz wielu innych korzyści.

Przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki 2 000 zł, umowa zawarta w dniu 22.01.2024 r. na okres 12 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym stałym 9,55%, prowizją za udzielenie pożyczki w wysokości 0 zł, opłatą przygotowawczą w wysokości 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa. Oprocentowania wynosi 9,98%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 2 105,02  zł, całkowity koszt kredytu wynosi 105,02 zł, ratą miesięczna 175,42 zł. W przypadku klientów w wieku 50 lat wymagane zabezpieczenie pożyczki (ubezpieczenie lub poręczenie).