Konkurs Jubileuszowy Saltus Ubezpieczenia wygrała nasza klienta z Łazisk Średnich

SALTUS Ubezpieczenia wraz z SKOK Ziemi Rybnickiej rozstrzygnął I edycję Konkursu Jubileuszowego. Uczestnicy, którzy podzieli się wizją swojego ćwierćwiecza mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Zwycięzca jako główną nagrodę otrzymał Thermomix, ale można było wygrać także ekspres ciśnieniowy do kawy czy Iphona.

Zakończenie pierwszej edycji – główną nagrodę wygrała nasza klientka!

Na zdjęciu pracownicy SKOK Ziemi Rybnickiej wraz z p. Wandą Gorzawską (druga od lewej), fot. G. Płonka, SALTUS Ubezpieczenia

SALTUS Ubezpieczenia z okazji 25-lecia działalności zaprosił swoich klientów do wspólnego świętowania. Dla nich bowiem przygotowany został konkurs, którego I edycja została waśnie rozstrzygnięta. Jego uczestnicy, który najciekawiej przedstawili swoje 25-lecie mogli liczyć na Thermomix, Iphone czy ekspres ciśnieniowy do kawy marki De longhi. Warunkiem udziału w konkursie był zakup dowolnego ubezpieczenia Direct lub Grupowego Ubezpieczenia na Życie Optimum MAX i opisanie swojego 25-lecia. Pierwsza edycja konkursu zakończyła się 30 września, a 26 października br. komisja konkursowa wybrała autorów najlepszych prac.

Zwycięzcą został się Pani Wanda Gorzawska, Członek SKOK Ziemi Rybnickiej z Łazisk Średnich, i do Niej powędruje Thermomix. Gratulujemy wszystkim laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu za pełne wyobraźni i humoru prace.