VISA cash back: wypłać pieniądze w sklepie lub na stacji benzynowej

Czy wiesz, że mając kartę SKOK VISA nie potrzebujesz bankomatu, aby wypłacić niewielką kwotę w gotówce? Dzięki Visa cash back kwotę do 300 zł wypłacisz w sklepie lub stacji benzynowej oferującej tego rodzaju usługę. Punktów detalicznych, w których można wypłacać gotówkę jest już w Polsce ponad 130 tysięcy, w tym m.in. Żabka, Ruch, wybrane stacje Orlen, Dino, Saturn, Media Markt.

Wypłata gotówki następuje w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny

Z usługi cash back można skorzystać w punktach oznaczonych naklejką z logo Visa cash back. Przy okazji robienia codziennych zakupów, niezależnie od kwoty, jaką wyda się na zakupy, można wybrać ze swojego konta do 300 zł. Co więcej, z usługi Visa cash back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętaj o swoich limitach transakcji bezgotówkowych.

Jak poznać, że dany punkt oferuje Visa cash back?

W punktach handlowo-usługowych świadczących tę usługę jest umieszczone logo Visa cash back (lub Płać kartą i wypłacaj), najczęściej na oknie sklepu, przy drzwiach lub przy kasie. Możesz też po prostu zapytać sprzedawcę.

Ile kosztuje ta usługa?

Usługa Visa cash back oferowana przez SKOK jest bezpłatna. Bez dodatkowych kosztów możesz więc wypłacić kwotę do 300 zł w punkcie oferującym tego rodzaju usługę.

Jak to działa?

  1. Zrób zakupy w sklepie oznaczonym logo Visa cash back
  2. Poinformuj sprzedawcę, że dodatkowo chcesz wypłacić gotówkę
  3. Odbierz gotówkę nawet do 300zł

 

 

Polub nasz profil na Facebooku, gdzie umieszczamy bieżące informacje o obecnej sytuacji.