Sukces loterii urodzinowej!

Ogromne zainteresowanie, ponad 7,5 tysiąca uczestników i prawie 16 tysięcy wydanych kuponów loteryjnych – tak można podsumować zakończoną w maju br. loterię urodzinową na 25-lecie SKOK Ziemi Rybnickiej.

Losowanie nagród odbyło się 20 maja 2019 r.
Losowanie nagród odbyło się 20 maja 2019 r.

Nasza Kasa świętuje w 2019 r. swoje jubileuszowe 25-te urodziny. Doceniając naszych członków, zorganizowaliśmy wielką loterię urodzinową z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania był m.in.: laptop, telewizor 4K, rower, smartfony, odkurzacze czy trzydniowy pobyt dla 2 osób w Zakopanem. To nie wszystko – główną nagrodą był samochód osobowy Kia Picanto!

Loteria rozpoczęła się 15 stycznia 2019 r. i trwała aż do 10 maja 2019 r. W tym czasie każdy członek SKOKu mógł osobiście odebrać w jednej z naszych placówek darmowy i gwarantowany kupon członkowski. Aktywne korzystanie z oferty SKOK pozwalało otrzymać kolejne kupony, co zwiększało szansę na wygraną w loterii.

Członkowie SKOK Ziemi Rybnickiej, korzystając z różnych produktów, otrzymywali kupony za:

  • członkostwo w Kasie,
  • założenie lokaty,
  • skorzystanie z oferty pożyczkowej
  • skorzystanie z szerokiej oferty ubezpieczeń (do pożyczek, na życie, NNW, mieszkaniowe, komunikacyjne).

Loteria od samego początku cieszyła się dużym powodzeniem wśród członków SKOK. Ponad 7,5 tysiąca członków wrzuciło do urn prawie 16 tysięcy kuponów.

Losowanie nagród odbyło się 20 maja 2019r. w siedzibie SKOK Ziemi Rybnickiej w Czerwionce-Leszczynach. Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwała specjalna komisja. Osoba z publiczności ciągnęła kupony, wybierając tym samym 17 szczęśliwców, do których powędrowały atrakcyjne nagrody w kolejności  od najbardziej do mniej wartościowej. Wylosowane kupony sprawdzano pod względem zgodności z regulaminem.

Niewątpliwym sukcesem dla nas jest zainteresowanie różnorodną ofertą produktową skierowaną do członków Kasy. Kupony wygranych osób były bowiem zróżnicowane. Samochód KIA Picanto otrzymał nasz członek z placówki w Pyskowicach, który skorzystał z ubezpieczenia indywidualnego do pożyczki. Pozostali zwycięzcy otrzymali kupony za pozostałe kategorie produktowe, czyli pożyczki i lokaty terminowe. Cieszy nas, że nagrody trafią do osób, które korzystają z usług SKOK Ziemi Rybnickiej w placówkach zlokalizowanych we wszystkich regionach, w których jesteśmy obecni: w województwie śląskim (Łaziska Górne, Pszów, Żory, Leszczyny, Katowice), woj. świętokrzyskim (Połaniec, Busko-Zdrój) czy woj. opolskim (Baborów).

Loteria urodzinowa nie była ostatnią inicjatywą skierowaną do członków naszej kasy. Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i brania udziału w kolejnych ciekawych projektach z nagrodami. Warto być członkiem SKOK Ziemi Rybnickiej.

Szczegóły dotyczące loterii oraz listę zwycięzców można znaleźć na stronie internetowej www.loteriaskok.pl oraz w placówkach SKOK Ziemi Rybnickiej.

 

Partnerzy loterii: P.U.H. ETRANS SP. Z O.O., SWR-SKOK, GRUPA ORION SP. Z O.O., PENSJONAT „POD GIEWONTEM” WNUK ŁUCJAN, POLMIND SP. Z O.O., AGROCAR Janusz Kowalczuk.