Wakacje w pełni – możesz spędzić je tak, jak chcesz. Jeśli potrzebujesz gotówki na realizację wakacyjnych celów, zachęcamy do skorzystania z pożyczki chwilowej BEZ KOSZTÓW – 3000 zł na 1 miesiąc*. Po miesiącu spłacasz pożyczoną kwotę lub przedłużasz na kolejny miesiąc. Oferta dostępna w placówkach SKOK Ziemi Rybnickiej – przyjdź lub zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy.

Jeśli potrzebujesz większej kwoty, zapytaj o atrakcyjne warunki pożyczek z naszej oferty. Szczególnie warto zapoznać się z takimi pożyczkami, jak:

> konsolidacja – konkurencyjne warunki i jedna mniejsza rata: możliwa obniżka oprocentowania i prowizji (RRSO: 18,22%)

> stałe oprocentowanie – gwarancja stałej raty przez cały okres (RRSO: 18,30%)

*Produkt przeznaczony dla nowych klientów lub członków Kasy, którzy nie skorzystali z oferty pożyczkowej co najmniej 12 miesięcy.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki chwilowej bez kosztów: Całkowita kwota pożyczki 1 000,00 zł, umowa zawarta w dniu 10.08.2022 r. na okres 1 miesiąca z oprocentowaniem nominalnym stałym 0,00%, prowizją za udzielenie pożyczki w wysokości 0 zł, opłatą przygotowawczą w wysokości 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,00 %, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1 000,00 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 0,00 zł.

Niniejsza treść nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Wyliczona kwota pożyczki oraz kwota raty mają charakter orientacyjny a udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.