Pożyczka przez telefon – już w naszej ofercie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, ale nie możesz przyjść do placówki SKOK Ziemi Rybnickiej, mamy dla Ciebie idealną propozycję. O pożyczkę możesz wnioskować podczas rozmowy telefonicznej, przechodząc przez cały proces on-line.

 

TELEpożyczka bez wychodzenia z domu!

Pożyczanie pieniędzy chyba jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Potrzebną sumę możesz otrzymać bez potrzeby wychodzenia z domu. Proces pożyczkowy przejdziemy za pośrednictwem telefonu oraz Internetu. Umowę pożyczkową podpiszesz w tradycyjny sposób w placówce SKOK-u lub „zdalnie” na odległość bez konieczności wizyty u nas.

Czym jest TELEpożyczka?

To nowy kanał sprzedażowy, który umożliwi składanie wniosków pożyczkowych przez telefon. To, jak wysoką sumę pieniędzy otrzymasz, zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz limitów pożyczki. Uruchomienie procesu pożyczkowego przez telefon dedykowane jest zarówno naszym dotychczasowym członkom, jak również osobom, które nie są jeszcze naszymi klientami.

Pożyczka przez telefon to:

 

  • Pożyczka na dowolny cel konsumencki
  • Kwota od 500 zł do 200 000 zł
  • Spłata na okres od 3 do 120 miesięcy
  • Pożyczka bez zaświadczenia o dochodzie
  • Pożyczka na dowód osobisty
  • Możliwość skonsolidowania innych zobowiązań
  • RRSO 17,98%

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku finansowego? Skorzystaj z szybkiej pożyczki telefonicznej. W dowolnym miejscu i czasie podczas rozmowy telefonicznej złóż wniosek. Pieniądze przelejemy na wskazany numer konta – może je również odebrać w placówce SKOK Ziemi Rybnickiej.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Zapytaj o pożyczkę” color=”warning” size=”lg” align=”center” button_block=”true” el_id=”tele”][/vc_column][/vc_row]