Specjalista ds. analiz i ryzyka

Zakres obowiązków:

• sporządzanie analizy i raportów z zakresu portfela kredytowego,
• monitorowanie jakości portfela kredytowego oraz efektywności modelu scoringowego,
• współtworzenie i budowa założeń reguł polityki ryzyka kredytowego,
• analizowanie wniosków o udzielenie finansowania złożonych przez klienta indywidualnego zgodnie z polityką ryzyka.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (w tym ostatni rok studiów)
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel,
• umiejętność interpretacji danych i formułowania wniosków,
• predyspozycje analityczne,
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziane doświadczenie w branży finansowej.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: SKOK Ziemi Rybnickiej Czerwionka-Leszczyny ul. 3- go Maja 1A.

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na maila kadry@skokzr.pl