EKOpożyczka: wspieramy odnawialne źródła energii

Rozważasz instalację systemu fotowoltaicznego, instalacji solarnych lub pomp ciepła? Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji o obniżeniu rachunków za energię, to nie ma na co czekać. SKOK Ziemi Rybnickiej wychodzi naprzeciw klientom, proponując EKOpożyczkę z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Nasza Kasa wprowadziła do oferty pożyczkę na cele ekologiczne. W ramach oferty dla klientów indywidualnych oferujemy promocyjne finansowanie na rozwiązania, które przyczyniają się zmniejszeniu zużycia energii konwencjonalnej. EKOpożyczka proponowana przez SKOK Ziemi Rybnickiej przeznaczona jest na zakup urządzeń fotowoltaicznych, instalacji solarnych oraz pomp ciepła. Przedmiot finansowania zależy od Ciebie oraz dotacji, jaką możesz otrzymać z urzędu gminy i miasta w Twojej okolicy. Warto zapytać o aktualnie realizowane programy dofinansowań.

>> Sprawdź szczegóły EKOpożyczki

Celem EKOpożyczki jest wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii (OZE). Inwestycja w OZE pozwala na znaczące zwiększenie niezależności energetycznej budynku. Zaletą pożyczki długi okres kredytowania, wynoszący nawet do 8 lat. Oferta finansuje koszty zakupu instalacji, jak również ich montażu.

>> Złóż zapytanie na EKOpożyczkę