Rachunek, pożyczka, lokata – załatw swoje sprawy przez Internet!

Czy wiesz, że w SKOK-u Ziemi Rybnickiej bez wychodzenia z domu możesz już nie tylko obsługiwać swój rachunek płatniczy, używając komputera czy smartfona, ale również założyć lokatę oraz skorzystać z pożyczki.

 

eSKOK i mSKOK – wszystko pod ręką

 

Bankowość internetowa eSKOK oraz aplikacja mobilna mSKOK zapewniają dostęp do konta w każdej chwili w dowolnym miejscu, przy użyciu komputera bądź smartfona. Pozwalają m.in. na sprawdzenie stanu rachunku płatniczego lub oszczędnościowego, historii operacji, wykonanie przelewu czy założenie lokaty.

>> Jak działa eSKOK? – dowiedz się więcej

>> Jak działa mSKOK – dowiedz się więcej

 

E-lokata już działa!

Klienci korzystający z eSKOK/mSKOK mogą założyć e-lokatę. Zaletą jest nie tylko wyższe oprocentowanie oferty od tej dostępnej w placówkach SKOK ZR, ale również brak papierowych dokumentów. Potwierdzenie założenia lokaty otrzymuje się mailem, ale po zakończeniu okresu trwania lokaty środki pieniężne trafiają bezpośrednio na rachunek płatniczy.

>> Dowiedz się, jak założyć e-lokatę w eSKOK/mSKOK

 

Telepożyczka – bez wychodzenia z domu

Sprawdź dostępną ofertę pożyczkową nie wychodząc z domu. Złóżwniosek pożyczkowy i zapoznaj się z ofertę podczas rozmowy telefonicznej oraz poprzez dedykowany panel pożyczkowy na stronie www. Aktualni członkowie SKOK mogą dodatkowo wypłacić pożyczkę bez wychodzenia z domu. Nowy kanał sprzedaży pożyczek to spore ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą wyjść z domu lub chcą ograniczać kontakt osobisty z powodu trwającej pandemii.

>> Jak uzyskać pożyczkę przez telefon? – dowiedz się więcej